2021 Church Council Members

Terms expire December 31, 2021
Carol Costello
(Appointed November 2019 to fill out the term of Dena Anderson)
Kay Pushman
Maria Swift
Juanita Townsend

Terms expire December 31, 2022
Nancy Anderson
Jerry Brady
Anne Washe
(appointed August 2020 to fill out the term of Terry Durham)
Carl Keene
(appointed June 2020 to fill out the term of Chris Moore)

Terms expire December 31, 2023

Phyllis Mackey
Carmen Leslie
Betty Lucero
Leslie Parker

Officers

Ex-officio
Pastor Lisa Rotchford

President
​Carl Keene

Vice-President
Jerry Brady​

Secretary
​Nancy Anderson

Treasurer
​Phyllis Mackey